جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه

بازدید: 2077

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه‌ها شامل طرح‌های کاملاً خلاقانه هستند که بسته به شرایط آشپزخانه طراحی می‌شوند. طراحی‌هایی که در این جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه‌ می‌بینید، جابجایی ساختارهای اصلی کابینت است. اگر دقت کنید در تصویر جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه‌ سه مکان مختلف برای شیر ظرفشویی دیده می‌شود. یکی از این شیرهای ظرفشویی برای شست و شوی سبزیجات و میوه‌ها در نظر گرفته شده است و برای آن آب چکان در نظر گرفته نشده است.

 این شیر ظرفشویی جداگانه در یک بخش جدا طراحی شده است که دارای یک میز نیز هست. در جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه به راحتی می‌توان از این میز برای آماده کردن وسایل آشپزی، مانند خرد کردن سبزیجات، گوشت و... استفاده کرد. به همین دلیل در طراحی این بخش میانی، کشویی دیده نمی‌شود.

بنر نمونه 870*120

در جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه روی هیچ کدام از درها و کشوها، دستگیره ای دیده نمی شود. کشوهای زیادی دیده می‌شود، اما هیچ کدام از ان‌ها دستگیره ندارند. می‌شود حدس زد که یخچال در کجای کابینت قرار گرفته است یا ماشین لباسشویی و ظرفشویی کجا هستند، اما دلیلی ندارد که طراحی جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه‌ را به هم بزنند.

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه طوری طراحی شده است که آشپزخانه جزیی از خانه است و ساختار آن، فضای خانه را اشغال نکرده است. بنابراین در هنگامی که خانم‌ها در حال اشپزی هستند، مشغول صحبت کردن و لذت بردن از مهمانی نیز هستند.

نورپردازی در جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه‌ به گونه ای طراحی شده است که در بخش‌های مختلف آشپزخانه، نور از بالا وجود داشته باشد، بدون این که نور آن توی چشم بزند یا روی قسمت‌های براق کابینت نور مستقیم وجود داشته باشد.