جدیدترین کابینت

بازدید: 1698

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جدیدترین کابینت

جدیدترین کابینت‌های موجود در بازار با توجه به سلیقه‌های متفاوت افراد ساخته می‌شوند. آشپزخانه‌های اروپایی دیگر براساس یک طرح مشخص ساخته نمی شوند. بنابراین عکس‌هایی که از جدیدترین کابینت‌ها منتشر می‌شود، شباهت زیادی به کابینت‌هایی که قبلاً کار می‌شده است ندارد.

 

جدیدترین کابینت که این طراحی‌ها را زیر سوال برده است، کابینتی است که مکان سینک ظرفشویی را تغییر داده است. وسط آشپزخانه که تا قبل از این مکانی خالی تصور می‌شده است، الان مکانی است که سینک ظرفشویی قرار می‌گیرد. البته برای این کار باید یک آشپزخانه بزرگ داشت تا از این طراحی جدیدترین کابینت اروپایی استفاده کرد.

اگر آشپزخانه به اندازه کافی بزرگ باشد حتی می‌توان قسمتی که به آن سنگ آشپزخانه می‌گوییم را در وسط آشپزخانه گذاشت و روی آن نورپردازی خاصی را طراحی کرد.‌ نورهای جدید نیز در طراحی این نوع جدیدترین کابینت‌ تفاوت کرده اند. هم می‌توان از نور مخفی در آن به کار برد و هم می‌توان از نورهای افقی طولانی استفاده کرد که تمام میز را شامل شود.

عکس‌هایی که از انواع جدیدترین کابینت‌ در اروپا دیده می‌شود، بیشتر روی طراحی متفاوت سینک ظرفشویی و تغییر مکان آن تاکید دارند. زیر دور بودن آب از ساختار کلی کابینت‌ها، کمک زیادی به سالم ماندن آن می‌کنند. در عوض، قفسه‌هایی که برای ظرف‌ها در کابینت‌های جدید طراحی شده است، باعث زیبایی بیشتر آنها می‌شود.

در طراحی جدیدترین کابینت‌ها در اروپا، رنگ تمام بخش‌های کابینت یکسان نیست. در انواع مختلف جدیدترین کابینت‌ها، بخشی که به نمای بیرونی کابینت شناخته می‌شود، با بخشی که در داخل آشپزخانه قرار می‌گیرد، رنگ متفاوتی دارد.