کابینت زیبا

بازدید: 1294

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کابینت زیبا

کابینت زیبا آرزوی هر خانه شیک و زیبایی است. یک طراحی کابینت زیبا به راحتی یک خانه ساده و معمولی را به یک خانه شیک و زیبا تبدیل می‌کند. اما برای هر خانه ای، یک نوع طراحی کابینت، آن را زیبا می‌کند. نمی توان در یک آشپزخانه پرنور انتظار داشت که یک کابینت تیره زیبا به نظر برسد. مگر این که مسیرهای ورودی نور کاملاً مسدود شوند. این کار خیلی عاقلانه نیست. زیرا ممکن است نور کل خانه از همین راه آشپزخانه تامین شود.

 

کابینت زیبا برای یک آشپزخانه روشن، یک کابینت با رنگ روشن است که رنگ آن خیلی براق نباشد. محل قرارگیری گلدان‌ها در آشپزخانه روشن باید در طراحی کابینت زیبا لحاظ شوند. زیرا نمی شود از این نور کافی برای نگهداری گیاهان استفاده نشود. در مقابل، نمی شود از یک آشپزخانه تاریک انتظار داشت که رنگ روشن ماتی که در یک اشپزخانه روشن به کار می‌رود، استفاده شود. اگر به دنبال کابینت زیبا و روشن در آشپزخانه تاریک هستید، باید از رنگ‌های خیلی روشن با انعکاس نور بالا، مانند سفید براق، متالیک، زرد، قرمز، نارنجی و... استفاده کرد. این رنگ‌ها در نوردهی مناسب، زیبایی بی نظیری دارند.

دومین نکته برای داشتن کابینت زیبا، کاشی‌های بین کابینت و سنگ کف اشپزخانه است. همان طور که تعادل در نوردهی کابینت‌ها برای داشتن یک کابینت زیبا اهمیت دارد، تعادل در رنگ کابینت‌ها و سنگ و کاشی آشپزخانه مهم است. نمی توان انتظار داشت که با یک سنگ‌ نارنجی در کف آشپزخانه، یک کابینت سیاه یا تیره به آن زیبایی بدهد. کابینت زیبا کابینتی است که در هماهنگی کامل با اجزای مختلف آشپزخانه از جمله پنجره‌ها، نورها و کف و دیوار اشپزخانه باشد.