کابینت های جدید

بازدید: 1230

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کابینت های جدید

کابینت های جدید و مدرن، امروزه دارای مدل‌های شیک و زیبای بسیاری هستند. کابینت‌ها تاثیر زیادی در زیبایی خانه‌ها دارند و طراحی کابینت‌ها باید به گونه ای باشد که به طراحی‌های مدرن خانه‌ها نزدیک باشد.کابینت های جدید‌ براساس طراحی‌های مدرن، رنگ‌های متفاوت تری به خود گرفته اند، یراق الاتی که در کابینت های جدید به کار می‌روند، تفاوت پیدا کرده اند و همه چیز در کابینت های جدید مطابق طراحی‌های مدرن ایجاد شده اند.

 

حتماً کابینت‌هایی را دیده اید که برای وسایل مختلفی مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، هود، و دیگر وسایل مدرن، فضایی خالی قرار داده اند. در طراحی کابینت های جدید‌ باید وجود تمام این وسایل را در نظر گرفت. حتی ممکن است در طراحی کابینت های جدید، محل اصلی تمام وسایلی که مکان آنها در گذشته ثابت بوده است تغییر کند. به عنوان مثال ممکن است شیر ظرفشویی و سینک آن در وسط آشپزخانه قرار بگیرد و گاز نیز در جایی که قبلاً سینک شستن ظرف‌ها بوده است قرار بگیرد. این نوع طراحی کابینت های جدید بیشتر در مطب‌ها و اداراتی که زیبایی و شیک بودن حرف اول را در آن می‌زنند، به کار می‌رود. شرکت‌هایی که با معماری و طراحی‌های مدرن سر و کار دارند، می‌توانند از رنگ‌های خلاقانه و طراحی‌های ابتکاری برای ساخت کابینت های جدید‌ استفاده کنند.

رنگ‌های جدیدی که در کابینت های جدید استفاده می‌شوند، از رنگ‌های روز مانند ماهاگونی، ونگه، گردویی و... برگرفته از طراحی‌های جدید ساختمان سازی و معماری است. این نوع رنگ آمیزی در ‌ کابینت های جدید‌ به علاوه طراحی‌های مدرن تر، تکمیل کننده یک طراحی مدرن است.