کابینت درب شیشه ای

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: جنس کابینت
بازدید: 1956

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کابینت شیشه ای را معمولاً در بخش‌های کوچکی از کابینت به کار می‌برند.

تصور این که کل بدنه و درب‌های کابینت از جنس شیشه باشد را فراموش کنید. کابینت شیشه ای در آشپزخانه کار بوفه را انجام می‌دهد. بوفه ای که قرار است ظرف‌ها و کالاهای لوکس در آن قرار داده شوند. اکثر استفاده از کابینت شیشه ای نیز برای دیده شدن ظرف‌ها است.

 

بنر نمونه 870*120

نورپردازی در کابینت شیشه ای

کابینت شیشه ای به راحتی نورپردازی می‌شود. برخلاف کابینت‌های چوبی معمولی که درب‌های انها جلوی نور را می‌گیرد، کابینت شیشه ای به صاحبخانه اجازه می‌دهد که ظرف‌ها و وسایل مورد نیاز خود را راحت و سریع تر پیدا کند. به علاوه به زیبایی کابینت‌ها نیز کمک می‌کند. با قرار دادن نورپردازی در بالای کابینت شیشه ای، زیبایی آشپزخانه بسیار بیشتر خواهد شد. همین نورپردازی کابینت شیشه ای باعث خواهد شد که فضای آشپزخانه بزرگ تر دیده شود.

کابینت شیشه ای به دلباز شدن و نورانی تر شدن آشپزخانه کمک می‌کنند. به دلیل این که نور در این کابینت‌ها به راحتی پخش می‌شود، آشپزخانه‌های کوچک را بسیار دلباز و روشن نمایش خواهند داد.

 

کابینت شیشه ای مات یا شفاف

اگر کابینت شیشه ای را به عنوان بوفه استفاده نمایید، شیشه ای که برای ان انتخاب می‌شود، شیشه شفاف خواهد بود. قرار دادن ظرف‌های زینتی و زیبا در این کابینت شیشه ای، زیبایی آشپزخانه را صدچندان می‌کند. برای قرار دادن ظرف‌هایی که استفاده روزانه از انها می‌شود، شیشه مات برای کابینت شیشه ای استفاده می‌شود. شیشه مات می‌تواند خیلی مات نیز باشد. با این حال، پرنورتر بودن فضای داخلی کابینت شیشه ای باعث خواهد شد که استفاده از کابینت‌ها ساده تر باشد.

شیشه‌هایی که در کابینت شیشه ای استفاده می‌شوند، معمولاً از جنس

 

قاب کابینت شیشه ای

برای خانم‌های مشکل پسند، می‌توان از کابینت شیشه ای بدون فریم استفاده کرد. این کابینت شیشه ای زیبایی ان را چند برابر خواهد نمود. در غیر این صورت، می‌توان از فریم چوبی برای کابینت شیشه ای استفاده کرد تا در صورت ضربه خوردن به کابینت شیشه ای، از لب‌پر شدن و شکستن آن جلوگیری شود. با این حال ترکیبی از این دو قاب برای کابینت شیشه ای نیز امکان پذیر است.