کابینت های گلاس

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: جنس کابینت
بازدید: 7795

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

کابینت های گلاس مدل براق تر و شیک تر کابینت‌های MDF است که در بازار مد شده اند.

به اصطلاح به کابینت‌های فوق براق که از جنس MDF ساخته می‌شود، کابینت های گلاس گفته می‌شود. شایعاتی در مورد آسیب پذیری کابینت های گلاس شنیده می‌شود که واقعیت ندارند. استحکام و مزیت‌های کابینت MDF در کابینت های گلاس ‌نیز وجود دارد و تنها مزیت کابینت های گلاس به جنس ارزان تر خود، براق تر بودن آن است.

کابینت های گلاس به زیبایی و جذابیت آشپزخانه کمک زیادی می‌کند. به دلیل خاصیت رفلکس نوری که در کابینت های گلاس وجود دارد، میزان نور آشپزخانه بالاتر خواهد رفت. در نتیجه اگر آشپزخانه شما جزو خانه‌های پرنور به حساب می‌اید، حتماً از کابینت های گلاس روشن استفاده نمایید تا در روزها نیز میزان نور خانه و آشپزخانه بالاتر برود.

 

بنر نمونه 870*120

نگهداری از کابینت های گلاس

کابینت های گلاس به راحتی تمیز می‌شود. یک اسفنج ساده و تمیز به راحتی روی بدنه و صفحه کابینت های گلاس کشیده می‌شود و لکه‌ها را با خود می‌برد. البته اگر از ان خانم‌ها وسواسی هستید، کابینت های گلاس روشن به تمیز کردن بیشتری نیاز دارد. براق بودن کابینت های گلاس باعث می‌شود که کوچکترین لکه ای روی آن از فاصله ای دور نیز دیده شود.

گفته می‌شود که کابینت های گلاس به راحتی خش برمی دارد. اما مطمئن باشد اگر کابینت های گلاس خوبی استفاده کرده باشید، مطمئناً به راحتی خش برنمی‌دارد. زیرا طراحان و سازندگان کابینت های گلاس به این نکته فکر کرده اند که کوچکترین خراشی روی آن، باعث زشت شدن این نوع کابینت خواهد شد. استحکام کابینت های گلاس نیز مانند کابینت MDF بالا است و ماندگاری خوبی در طول زمان دارد.