کابینت کورین

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: جنس کابینت
بازدید: 2654

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کابینت کورین با توجه به جنس فوق العاده ای که دارد بهترین گزینه برای انتخاب مشتریان می باشد

معمولا امروزه بیشتر خانواده ها دوست دارند خانه شان با بهترین و بادوام ترین وسایل مجهز شوند، یکی از نقاطی که خانم های خانه روی زیبایی آن حساس هستند و امروزه طراحی خانه به گونه ای است که اشپزخانه کاملا در دید است بنابراین به کار بردن کابینت های زیبا، شیک و البته بادوام یکی از ملزوماتی است که مطمئنا خانم های خانه باید به آن توجه کنند. داشتن ظاهر زیبا و بادوام یک اصل در انتخاب کابینت محسوب می شود.

بنر نمونه 870*120

کابینت کورین شفافیت و زیبایی خاصی دارد و جلوه بسیار دلچسبی به محیط خانه و مخصوصا آشپزخانه می دهد، همچنین در انتخاب این نوع از کابینت ها لازم نیست خانواده ها خود را محدود به انتخاب چند رنگ کنند؛ بلکه در این کابینت تنوع رنگی بسیار بالاست و خانواده ها می توانند با دیگر وسایل خانه کابینت خود را ست کنند.

از نکات جالب دیگر کابینت کورین قابلیت انعطاف بالایی دارند و البته مقاومت بسیار خوبی نیز در مقابل ضربه و حرارت دارند گرچه توصیه می شود از قراردادن وسایلی مثل قابلمه، کتری داغ و... جلوگیری شود و وسایلی که نیاز به برش دارند را مستقیما نباید روی کابینت برید.

کابینت کورین دارای ضدآب و ضدلک و ضدحریق هستند، همچنین در اتصالات آن هیچ نوع درزی نمی توان یافت و از ویژگی های دیگری که این کابینت ها دارند این است که در برابر مواد شیمیایی و اسیدی نیز مقاوم هستند. دلیل انتخاب جنس کابینت ها از کورین است که صفحاتی که با کورین ساخته می شود بسیار سبک هستند و در هنگام اجرا به عنوان صفحات آشپزخانه هستند، البته صفحات دیگری مثل سنگ طبیعی یا کوارتز و حتی ام دی اف چند لایه دارای ضخامت های مشابه از سی تا صد دردصد از کورین سنگین تر هستند و بدین گونه وزن و اسکلت ساختمان و هزینه تمام شده ساختمان را افزایش می دهند و درست به همین علت است که در کنار ترمیم پذیری کورین سبب توجیه اقتصادی قابل توجه این متریال برای اجراهای بنایی می گردد.

کابینت کورین به واسطه جنس سختی که دارد نفوذناپذیری بسیار زیادی در مقابل باکتری ها دارد و انتخاب بسیار مناسبی در آشپزخانه ها و در مکان هایی که در آنها مراقبت بیش از اندازه نسبت به بهداشت محیطی وجود دارد، می باشد. همچنین پولیس پذیر خوبی نیز هستند و گذشته از همه این مزایا بسیار چشم نواز است.