کابینت pvc

کابینت PVC جدیدترین کابینت بازار است.

پی وی سی یکی از پرکاربردترین مواد ساختمانی است که خاصیت‌‌های بالای آن باعث شده است که طراحان کابینت نیز به فکر استفاده از آن در کابینت سازی شده اند. کابینت PVC کاملاً ضدآب است و طول عمر نسبتاً بالایی در مقایسه با کابینت‌‌های چوبی و ام دی اف دارد. با این حال هنوز نتوانسته است جای کابینت ام دی اف را در بازار بگیرد. قیمت بالاتر کابینت PVC باعث شده است که میزان اقبال به این نوع کابینت کمتر باشد.

 

بنر نمونه 870*120

ترکیب کابینت PVC با کابینت ام دی اف

استفاده از کابینت PVC به صورت ترکیبی با کابینت ام دی اف به کار می‌رود و حتی به عنوان روکش روی کابینت‌‌های مختلف به کار می‌روند. به عنوان مثال می‌توان از روکش PVC برای کابینت ام دی اف استفاده کرد تا خاصیت ضد آب بودن پی وی سی به کابینت ام دی اف اضافه شود.

می توان از درب کاملاً PVC نیز در کابینت استفاده کرد. به عنوان مثال کابینت ام دی اف با کایینت لترون و درب‌‌های PVC جزو پرکاربردترین ترکیبات کابینت PVC است. برای کمتر شدن هزینه، از درب‌‌های روکش PVC نیز می‌توان استفاده کرد.

 

استفاده اصلی کابینت PVC

کابینت PVC کاملاً ضد آب است و هیچ لکه ای روی ان باقی نمی ماند. مهم ترین کاربرد کابینت PVC ‌در استخرها و روشویی‌‌ها است. بیشترین مدل‌‌هایی که از کابینت PVC دیده می‌شود نیز برای کابینت دستشویی است. به دلیل این که کابینت PVC هرگز در اب پوسیده نمی شود، استفاده از آن در کابین‌‌های استخرها و کمدهای استخرها نیز کاربرد دارد.