ساخت کابینت

بازدید: 1635

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ساخت کابینت

ساخت کابینت در چند مرحله ساده قابل انجام است. ابتدا با یک تماس تلفنی با سازنده کابینت، درخواست ساخت کابینت‌ را ارائه می‌کنید.

در ادامه نیز پرسنل طراحی و ساخت کابینت‌ برای بازدید به آدرسی که مشتری آن را اعلام می‌کند، حاضر می‌شوند. همه چیز در ساخت کابینت ‌اهمیت دارند و باید لحاظ شند. رنگ کاشی‌ها و رنگ سنگ کف آشپزخانه، جاگذاری شیرهای آب برای ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و سینک، و همین طور مکان‌هایی که باید یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز و هود قرار بگیرند در نظر گرفته می‌شود. اینها نکاتی است که در هنگام بازدید از محل برای ساخت کابینت‌ اندازه گرفته می‌شوند و در طراحی گنجانده خواهند شد.

پیش پرداخت ساخت کابینت را باید قبل از شروع کار پرداخت نمود. زیرا تهیه مصالح و‌ ابزار مورد نیاز برای شروع کار ساخت کابینت‌ اهمیت دارند. اجرا و نصب کابینت، بخش کوچکی از ساخت کابینت است که معمولاً در یک روز کاری و یا حتی کمتر اتفاق می‌افتد.

ساخت کابینت‌ شامل ساخت بدنه کابینت، درب‌های کابینت، قفسه ای شیشه ای و بخش‌های فلزی مانند میله، سینک و... می‌شود. مواد خام لازم برای اجزای مختلف کابینت، بخش اعظم هزینه ساخت کابینت‌ را در بر می‌گیرند.

ساخت بدنه کابینت مهم ترین بخش کار است. زیرا بعد از ساخت بدنه، تکلیف بقیه اجزا از جمله درها، قفسه‌ها، رویه کابینت و حفره‌هایی که باید برای ورود و خروج لوله‌های آب و فاضلاب در کابینت ایجاد شوند، مشخص می‌شود.

درهای کابینت به راحتی ساخته می‌شوند و در بسیاری موارد می‌توان حتی آنها را آماده تهیه کرد. یراق آلات کابینت و قفسه‌های شیشه ای نیز در ساخت کابینت کمترین وقت را از سازندگان کابینت می‌گیرند.