رنگ کابینت

رنگ کابینت موضوعی است که صحبت در مورد آن و نقش رنگ ها در طراحی و دکوراسیون داخلی به دلیل گستردگی بسیار و زوایای مختلف کاربرد رنگ ها همیشه جذاب و جالب بوده است.

می خواهیم رنگ ها را از زاویه ای متفاوت و بر پایه تجربه کاری و کاربرد آن در این صنعت معرفی نماییم چرا که کمتر به این موضوع پرداخته شده و از طرفی موضوعاتی کلیدی و کاربردی برای انتخاب طرح و رنگ دراجرای رنگ کابینت آشپزخانه شما می باشد.

توجه داشته باشید رنگ کابینت تیره آشپزخانه شما را کوچکتر نشان خواهند داد، اگر آشپزخانه بزرگی دارید و یا حتی نمای اپن آن بزرگ و نورگیر است دست طراح برای استفاده از رنگ های تیره مورد علاقه شما باز است و اگر ترکیب آشپزخانه کوچک تری دارید بهترین پیشنهاد به شما استفاده از ترکیب غالب با رنگ های روشن است.باید به میزان نور طبیعی دریافتی از پنجره های آشپزخانه یا حتی انعکاس نور نماهای تاثیرگذار بر روی شدت آن دقت نمود هر چند با ترکیب نور طبیعی و نور مصنوعی می توان شرایط را تعدیل نمود اما نمی توان نور پردازی مصنوعی را جایگزین نور طبیعی نمود و یا کاربرد نور مصنوعی را نادیده گرفت.

اگر شما در نظر دارید از رنگ کابینت تیره تر در ساخت کابینت آشپزخانه استفاده نمائید باید از شرایط نور بهتری برخوردار باشید.صحبت در مورد تاثیر و نقش رنگ ها در طراحی و دکوراسیون داخلی موضوعی است که به دلیل گستردگی بسیار و زوایای مختلف کاربرد رنگ ها در رنگ کابینت همیشه جذاب و جالب بوده است.می خواهیم رنگ ها را از زاویه ای متفاوت و بر پایه تجربه کاری و کاربرد آن در این صنعت معرفی نماییم چرا که کمتر به این موضوع پرداخته شده و از طرفی موضوعاتی کلیدی و کاربردی برای انتخاب طرح و رنگ دراجرای کابینت آشپزخانه شما می باشد.

کابینت رنگ شکلاتی

کابینت رنگ شکلاتی

 کابینت رنگ شکلاتی یک انتخاب هوشمند توسط افراد با سلیقه است. رنگ کابینت موضوعی است که صحبت در مورد آن و نقش رنگ ها در طراحی و دکوراسیون داخلی به دلیل گستردگی بسیار و زوایای مختلف کاربرد رنگ ها همیشه جذاب و جالب بوده است.

ادامه مطلب

کابینت رنگ بژ

کابینت رنگ بژ

کابینت رنگ بژ یکی از محبوب ترین سرویس کابینت در بین ایرانیان می باشد. شما می توانید این رنگ کابینت را در طرح ها و جنس های مختلف تهیه نمایید.

ادامه مطلب

کابینت رنگ گردویی

کابینت رنگ گردویی دارای رنگی بین سرخ و قهوه ای است. در بین کلمات گذشته فارسی، رنگ گردویی وجود ندارد و به نظر می‌رسد اصطلاحی است که برای اولین بار در صنعت نجاری به کار رفته است. رنگ گردویی احتمالاً به رنگ گردو پس از جدا کردن پوسته سبز آن گفته می‌شود.

ادامه مطلب