کابینت رنگ آنتیک

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: رنگ کابینت
بازدید: 3313

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کابینت رنگ آنتیک جزو رنگ‌های میانه یا متوسط به حساب می‌آید.

کابینت رنگ آنتیک در حال حاضر در خانه‌های امروزی طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است. زیرا کابینت رنگ آنتیک نمای خوبی به خانه‌های مدرن می‌دهد. ضعف کابینت رنگ آنتیک‌ در محدودیت تنوع رنگ و طرح است. کابینت رنگ آنتیک به دلیل این که دارای حالتی قدیمی و باستانی هستند، تنوع رنگ زیادی ندارند و صرفاً حالت خاطره انگیز دارند.

 

بنر نمونه 870*120

برای علاقه مندان کابینت رنگ آنتیک‌ ، این نوع کابینت در طرح‌های مدرن دوباره طراحی شده است. کابینت سازان امروزی برای طراحی کابینت رنگ آنتیک‌ از دو روش متفاوت دیگر نیز استفاده می‌کنند.

کابینت رنگ آنتیک‌ معمولاً به خاطر داشتن حالت طبیعی کلاسیک، دو شیوه مختلف را اعمال می‌کنند. روش اول حالتی است که در آن کابینت دارای رگه‌های مشخص است که حالت کهنگی و قدیمی به کابینت می‌دهد. این کار باعث می‌شود که انگار کابینت رنگ آنتیک با خراش دیدن، رطوبت و پوسته پوسته شدن به این حال در آمده است. این روش برای کابینت رنگ آنتیک‌ بسیار جذاب است. زیرا حتی در حالی که این کار را روی کابینت رنگ آنتیک‌ انجام می‌شود، حالت نو بودن نیز در کابینت باقی می‌ماند.

روش دوم طراحی کابینت رنگ آنتیک‌، روش آشفته کردن طراحی کابینت است. کابینت رنگ آنتیک آشفته درست مانند کابینتی است که 100 سال از عمرش می‌گذرد و به مرور زمان رنگ رویه آن از بین رفته است. برای توضیح بهتر، کابینت رنگ آنتیک آشفته به شکلی دیده می‌شود که انگار با سمباده، مدام روی آن کشیده شده است.