کابینت رنگ روشن

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: رنگ کابینت
بازدید: 5029

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کابینت رنگ روشن انتخاب کسانی است که آشپزخانه آنها کمی بزرگ است.

کابینت رنگ روشن در خانه‌های که میزان نور بسیار بالا است، خیلی خوب جواب می‌دهد. آشپزخانه ای که از نور طبیعی کافی استفاده می‌کنند، با کابینت رنگ روشن شادابی و نشاط را به خانه منتقل می‌کند و وجود گلدان‌های زیاد در این آشپزخانه‌ها، زیبایی آن را صد چندان می‌کند. بهتر است هنگام استفاده از کابینت رنگ روشن، امکان نصب نشدن پرده نیز وجود داشته باشد. برای آشپزخانه‌های که کمی کوچک هستند یا نیاز است که خیلی هم کوچک دیده نشوند کابینت رنگ روشن مناسب نیست.

 

بنر نمونه 870*120

 برای کابینت رنگ روشن‌ لازم نیست خود را محدود به رنگ سفید و کرم کنید. اگر چه رنگ‌های سفید و کرم پایه رنگ‌های دیگر کابینت هستند، اما اگر قرار است برای تمام آشپزخانه کابینت رنگ روشن استفاده کنید، از ترکیب رنگ‌هایی مثل آبی روشن، سبز روشن، قرمز روشن و نارنجی و حتی زرد که جیغ نباشد، قابل استفاده هستند.

کابینت رنگ روشن‌ برای آشپزخانه تاریک

ارامش بخش بودن کابینت رنگ روشن‌ در خانه با نور پردازی درست ایجاد می‌شود. آشپزخانه‌های تاریک هم می‌توانند از کابینت رنگ روشن‌ استفاده کنند، به شرطی که با نورپردازی و استفاده از لامپ‌های روشن، کمبود نور را جبران کنید. مخصوصاً در شب‌ها که کابینت رنگ روشن باعث می‌شود اهالی خانه کمی با نشاط تر با هم برخورد کنند. تنها تفاوت کابینت رنگ روشن‌ در آشپزخانه‌های تاریک، نبود گلدان‌های جذاب و سر حال است. زیرا حضور این گلدان‌ها در این اشپزخانه، برای ان‌ها مضر است و کم نوری باعث خشک شدن آنها خواهد شد.