کابینت رنگ سفید

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: رنگ کابینت
بازدید: 2333

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کابینت رنگ سفید یکی از عمومی ترین رنگ‌های موجود در بین کابینت‌ها است.

تجربه کابینت سازان نشان می‌دهد که در بین همه کسانی که برای سفارش کابینت مراجعه می‌کنند، حتماً چند نفری هستند که عاشق کابینت رنگ سفید‌ هستند یا دوست دارند برای اولین بار کابینت رنگ سفید‌ داشته باشند. اما برای استفاده از این نوع کابینت، باید قوانین کابینت رنگ سفید را بدانند تا در ادامه توی ذوقشان نخورد.

  

بنر نمونه 870*120

قوانین کابینت رنگ سفید

سفید یکی از پر انرژی ترین رنگ‌های طبیعت است. ترکیب نورهای مختلف در همدیگر، رنگ سفید را ایجاد می‌کند و کابینت رنگ سفید‌ در کابینت‌های نورانی، انرژی فوق العاده ای به افراد منتقل می‌کند. اما به همان اندازه که کابینت رنگ سفید با انرژی است، به همان اندازه نیز حساس است. در صورتی که بخش کوچکی از کابینت رنگ سفید‌ دچار شکستگی یا خراش شود، از فاصله بسیار دور هم قابل تشخیص است. لک شدن کابینت رنگ سفید‌ به راحتی دیده می‌شود و لازم است که همیشه دست شما به دستمال باشد. اما تمیز بودن کابینت رنگ سفید خیلی بیشتر از تمیز بودن کابینت رنگ تیره به چشم می‌آید.

برای محافظت از کابینت رنگ سفید بهتر است از اسپرهای مخصوص ضد حرارت و ضد خش استفاده کنید تا میزان آسیب دیدگی را در این کابینت بسیار زیبا پایین بیاورید. اگر از ‌ کابینت رنگ سفید‌ استفاده می‌کنید، سعی کنید از رنگ‌های متضاد مانند سیاه، نقره ای یا رنگ‌های تیره دیگر در کف آشپزخانه، دیوارها و یا وسایل اشپزخانه استفاده شده باشد.

ترس به دلتان راه ندهید. اگر هنوز هم عاشق کابینت رنگ سفید هستید، بهتر است از ترکیب آن با رنگ‌های دیگر استفاده کنید تا به حرف دلتان نیز گوش داده باشید.