کابینت رنگ مشکی

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: رنگ کابینت
بازدید: 2375

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کابینت رنگ مشکی یکدست در بین انواع کابینت، کمتر استفاده می‌شود.

معمولاً برای کابینت رنگ مشکی ‌ از ترکیب رنگ سفید و ایجاد حالت‌های مختلف استفاده می‌کنند. با این که ترکیب کابینت رنگ مشکی با همه رنگ‌ها وجود دارد، اما ترکیب کابینت رنگ مشکی سفید، خاصیت درمان کنندگی روحی دارد و کابینت رنگ مشکی حالت آرامش بخشی ایجاد می‌کند.

 

بنر نمونه 870*120

همه طیف‌های کابینت رنگ مشکی ‌ حالت‌های خاصی را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کنند. طیف رنگ مشکی در همه رنگ‌ها وجود دارد و ترکیب آن با همه رنگ‌ها، زیبا به نظر می‌رسد. می‌توان در کابینت رنگی مشکی‌ ، پایه رنگ را مشکی قرار داد و از رنگ‌های دیگر برای ایجاد حالت‌های روانی بهتر استفاده می‌شوند.

امروزه در آشپزخانه‌های مدرن، کابینت رنگ مشکی‌ کمک می‌کند که شیکی و زیبایی فوق العاده ای ایجاد شود. نورپردازی در کابینت رنگ مشکی‌ اهمیت زیادی دارد. اگر از طیف رنگی سفید در ‌ کابینت رنگ مشکی‌ نیز استفاده شده است، قسمت‌های سفید رنگ در نورپردازی بهتر دیده می‌شوند و طراحی گرافیکی رنگ سفید در بین کابینت رنگ مشکی‌ اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

برای خانم‌هایی که اکثر وسایلشان را سفید یا نقره ای می‌گیرند، کابینت رنگ مشکی‌ زیبایی خاصی به وسایل انها خواهد داد. صلابت و ابهت کابینت رنگ مشکی‌ به همراه وسایل زیبا و مدرن آشپزخانه از جمله یخچال، ماشین ظرفشویی و سنگ‌های به کار رفته در آشپزخانه افزایش پیدا می‌کند. اگر کابینت شما، بخش‌هایی را برای گذاشتن ظرف‌های مختلف دارد، از رنگ‌هایی غیر از سفید و سیاه در این قفسه‌ها استفاده کنید تا ظرف‌های رنگی شما، حال و هوای آشپزخانه را با کابینت رنگ مشکی‌ کمی به تعادل برساند.