کابینت رنگ ونگه

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: رنگ کابینت
بازدید: 4845

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کابینت رنگ ونگه جزو پرطرفدارترین طرح‌های مدرن امروزی است.

ترکیب کابینت رنگ ونگه‌ با قاب آلومینیومی ‌و شیشه، ترکیبی جذاب و شیک ایجاد می‌کند. مطب‌ها و مراکز زیبایی علاقه زیادی به داشتن کابینت رنگ ونگه‌ در محیط خود دارند تا شیک و تمیز به نظر برسند. کابینت رنگ ونگه‌ با نورپردازی درست و بالا، شیک و باکلاس نمایش داده می‌شوند.

بنر نمونه 870*120

 طراحی درست کابینت رنگ ونگه‌ کمک زیادی به مطب‌ها و کلینیک‌ها می‌کند تا تمیز و منظم نشان داده شوند و برای مراجعین این مطب‌ها، آرامش و پاکیزگی را منتقل می‌کند.

ونگه در حقیقت یک نوع نادر و ارزشمند است که از درختان گرمسیری آفریقا به دست می‌آید. لوازم و صنایع چوبی گران قیمت از این نوع چوب استفاده می‌کنند و از ان جا که چوب بسیار با ارزش و گران قیمتی است، از رنگ آن برای شیک تر جلوه دادن و شبیه سازی آن استفاده می‌شود. کابینت رنگ ونگه به همین دلیل بسیار شیک و با ابهت به نظر می‌رسد.

 خواص کابینت رنگ ونگه

دوام بسیار بالای ونگه و مقاومت آن در برابر آسیب‌های ناشی از فشارهای فیزیکی، افت‌ها و قارچ‌ها، باعث استفاده از این نوع چوب می‌شود.‌ بافت تزئینی زیبا و ترکیب رنگ‌های متفاوت و جذاب آن، که از طلایی قهوه ای تا قهوه ای تیره با رگه‌های سیاه و سفید رنگ است، جذابیت زیادی برای مخاطب ایجاد می‌کند.

از ان جا که خود ونگه، توجیه اقتصادی ندارد، معمولاً از کابینت رنگ ونگه به جای آن استفاده می‌شود. روکش‌ها و طرح‌های ام دی اف و لترون را با کابینت رنگ ونگه‌ طراحی می‌کنند تا جذابیت بیشتری داشته باشند.