طرح کابینتMDF

طرح کابینت MDF با توجه به تغییرات روز افزون در رنگ، یراق الات، نور پردازی‌ها و طراحی‌های جدید، مدام در حال به روز شدن است و ماهی نیست که یک طرح کابینت MDF  جدید به بازار نیامده باشد.

هر طرح کابینت MDF  جدید با ایجاد تغییرات کوچکی در یکی از این چند مورد به بازار عرضه می‌شود و باعث ایجاد جذابیت در کابینت‌ها می‌شوند. کابینتی که مهم ترین عنصر زیبایی یک خانه است و تعویض یا طراحی یک کابینت نو، هزینه بسیار پایینی نسبت به دیگر وسایل بزرگ خانه دارد. شاید قیمت یک طرح کابینت MDF  کامل، از یک یخچال فریزر ساید بای ساید کمتر در بیاید. در حالی که خانواده‌ها برای تغییر دادن یخچال از تغییر دادن طرح کابینت MDF، عجله بیشتری دارند.

 

بنر نمونه 870*120

رنگ‌ها در طرح کابینت MDF 

معمولاً هر سال با توجه به نگرش طراحان مد، رنگ‌های جدیدی نیز به انواع طرح‌های کابینت MDF  اضافه می‌شوند. رنگ سال 2015 رنگ ماهاگونی است که در طرح‌های مختلف به بازار کابینت عرضه شده اند. همان طور که با گذشت هر سال، رنگ‌های مختلفی نیز مد می‌شود، بهتر است از رنگ همان سال برای طرح کابینت MDF استفاده نمایید. زیرا در این صورت، زمان نصب و طراحی کابینت مشخص خواهد بود.

 یراق الات جدید در طرح کابینت MDF

اگر مایل نباشید که هزینه زیادی برای تغییر طرح کابینت MDF  خود داشته باشید، می‌توانید با تغییر یراق الات کابینت، این تغییر را ایجاد کنید. یا می‌توانید از این یراق الات که در طرح کابینت MDF‌های مختلف دیده می‌شود، استفاده نمایید. یراق الاتی که به تازگی در کابینت‌ها مد شده اند،  اجاق گاز تو کار، درب‌های لمسی برای درب‌ها و کشوها، هودهای مختلف، کابینت‌های شیشه ای و سنگ کابینت‌های مختلف است که هر کدام دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. اضافه کردن هر کدام از این یراق الات هزینه زیادی به صاحبخانه تحمیل نخواهند کرد.

یکی از زیباترین طرح‌ها نیز کاشی‌های بین کابینت یا روی جداره بیرونی میز اوپن اشپزخانه است. این طراحی‌های مختلف روی جداره بیرونی جداره بیرونی اوپن که از بیرون دیده می‌شود، جذابیت خاصی نیز به خانه می‌دهد.

 نورپردازی در طرح کابینت MDF  

اگر به کابینت‌های جدید دقت کرده باشید، بخش اوپن خود را تبدیل به میز ناهارخوری کرده اند. در نتیجه لازم است که نورپردازی جداگانه ای برای میز صبحانه این کابینت‌ها ایجاد شده باشد. این نورپردازی دارای طرح‌های مختلفی هستند.

نورپردازی کابینت‌های تیره هم در طرح کابینت MDF دیده می‌شود که هر کدام در مکان‌های مختلفی قرار گرفته اند.