کابینت طرح جزیره

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: طرح کابینت
بازدید: 1805

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کابینت طرح جزیره چیست؟ کابینت طرح جزیره مخصوص آشپزخانه‌های بزرگ است.

کابینت طرح جزیره ‌یکی از طراحی‌های جدید و خلاقانه کابینت‌های مدرن و کابینت‌های اروپایی است که در بازار ایران نیز ظهور پیدا کرده است. کابینت طرح جزیره به معنای قرار دادن چند ردیف کابینت در وسط آشپزخانه به صورت میز غذاخوری و سینک شستشوی میوه است. کابینت طرح جزیره می‌تواند صرفاً شامل یک میز ناهاخوری با درهای مخصوص کابینت باشد. نورپردازی نیز در بالای میز کابینت طرح جزیره توسط لوسترها، لامپ‌های تک شاخه و همین طور لامپ‌های LED به طول کل میز انجام بگیرد.

 

بنر نمونه 870*120

به دلیل تازه بودن کابینت طرح جزیره، هنوز بعضی از افراد قید حضور این میز کابینتی را در وسط اشپزخانه می‌زنند. برای کسانی که دوست دارند فضای اشپزخانه شان دارای فضای آزاد زیادی باشد و میز ناهارخوری در آن قرار نگیرد، از کابینت طرح جزیره استقبال نمی کنند. اما اگر آشپزخانه دارای پنجره‌های زیادی باشد که فضای کافی برای قفسه‌های کابینت را ندهد، کابینت ساز چاره ای جز استفاده از کابینت طرح جزیره برای افزایش قفسه‌های کابینت و جبران فضای اشغال شده پنجره‌ها را ندارد.

کابینت طرح جزیره بهتر است دارای میزی عریض تر از سطح مقطع کابینت‌های زیرین خود داشته باشد تا غذا خوردن روی آن کمی ساده تر باشد. برای این منظور در بعضی از انواع کابینت طرح جزیره، به جای این که کابینت را در وسط آشپزخانه قرار دهند، آن را طوری قرار می‌دهند که درب‌های کابینت در فضای داخلی آشپزخانه قرار بگیرد و فضایی که قرار است کابینت طرح جزیره تبدیل به میز غذاخوری شود، کمی عریض تر باشد تا نشستن پشت آن به مانند یک میز ناهارخوری ساده باشد.