مدل کابینت آشپزخانه

مدل کابینت آشپزخانه نقش بسیار مهمی در زیبا شدن و بزرگتر نشان داده شدن یک خانه دارد.

افزایش رقابت در بین سازندگان کابینت و بالا رفتن تعداد مدل‌های موجود در بازار، پیدا کردن یک مدل کابینت آشپزخانه ‌مناسب کار سخت تری شده است. به طوری که بعد از نصب یک مدل کابینت آشپزخانه در خانه، ممکن است در مورد یک مدل دیگر کابینت اشپزخانه اطلاع کسب کنیم.

بنر نمونه 870*120

راه‌های دیگری نیز وجود دارد که یک مدل کابینت آشپزخانه را زیباتر جلوه دهیم. با چند تغییر کوچک در طراحی، می‌توان یک مدل کابینت آشپزخانه   جدید به دست آورد که به اندازه کافی خاص نیز هست.

  یراق الات کابینت

یراق الات کابینت شامل دسته‌های کایبنت، قفسه‌های شیشه ای، میله‌های فلزی کار شده در کابینت و... است. برای خاص شدن یک مدل کابینت آشپزخانه، فقط کافی است از دسته‌های جدید تر با امکانات بهتر استفاده نمود. قرار دادن چند قفسه زیبا در بخش کناری کابینت، کنار پنجره آشپزخانه، تاثیر زیادی در زیباتر شدن مدل کابینت آشپزخانه   انتخابی دارد.

معمولاً در هنگام مدل کابینت آشپزخانه، نمی توان مکان پنجره‌ها را دقیقاً همان طور که در عکس می‌بینیم تعیین کنیم. بنابراین مکان قرار گیری پنجره‌ها، نکته ای است که برای استفاده از یراق آلات در مدل کابینت آشپزخانه اهمیت پیدا می‌کنند.

صنعت یراق الات کابینت، رشد زیادی کرده است و طراحی های جدید زیادی مانند دزدان آشپزخانه، مینی بار، قفسه های شیشه ای و انواع مختلف نورپردازی نیز جزو یراق الات کابینت هستند. یک مدل کابینت آشپزخانه ساده را می توان با همین روش ساده تبدیل به یک مدل کابینت آشپزخانه خاص و زیبا کرد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب نماید.

 کاشی‌های بین کابینت

حتماً چند مدل کابینت آشپزخانه را مشاهده کرده اید که رنگ کاشی‌های بین انها با رنگ کابینت‌ها بسیار هماهنگ است. در این صورت، شاید تصور کنید که این مدل کابینت آشپزخانه به این رنگ کاشی‌ها می‌آید. اما تعویض همان بخش از کاشی‌های بین کابینت، قادر خواهد بود که کابینت شما را جذاب تر و زیباتر کند.

کاشی‌های بین کابینت انواع مختلفی دارند. از کاشی‌های بسیار ریز که در کف استخرها و حوض‌ها استفاده می‌شوند تا کاشی‌های درشت که دارای یک طرح مشخص هستند را می‌توان در بین کابینت‌ها قرار داد. فقط قرار است کاشی‌های بین کابینت را برای هماهنگی مدل کابینت آشپزخانه با سنگ‌ها تغییر دهیم. در این صورت مدل کابینت آشپزخانه باید تا سقف را پوشش دهد. یا رنگ کاشی‌های بالای کابینت با رنگ کاشی‌های بین کابینت همخوانی داشته باشد.