مدل کابینت اشپز خانه

مدل کابینت اشپزخانه  هر خانه ای، نشانگر سلیقه و ذوق صاحب ان خانه است.

بسیاری از خانه‌هایی که فروش نمی روند یا اجاره دادن آن‌ها سخت است، به دلیل نداشتن یک مدل کابینت اشپزخانه مناسب و کارآمد است. در حالی که تعویض مدل کابینت اشپزخانه در مقابل تعویض یخچال یا ماشین لباسشویی، هزینه کمتری دارد.

مدل کابینت اشپزخانه‌های امروزی، روز به روز در حال نو شدن و تازه شدن هستند. هر از چندگاهی چند مدل کابینت اشپزخانه تازه به بازار عرضه می‌شود که بازار کابینت‌ها را متحول می‌کند. بنابراین لازم است هر چند وقت یک بار سری به چند مدل کابینت اشپزخانه  زد. گاهی وقت‌ها نیز یک مدل کابینت اشپزخانه تازه به قدری ما را ترغیب می‌کند که تصمیم به تعویض کابینت اشپزخانه می‌گیریم. هر مدل کابینت اشپزخانه باید دارای چند ویژگی باشد تا بتواند نظر صاحبخانه‌ها را برای استفاده از آنها ترغیب نماید.

 

بنر نمونه 870*120

کارآمد بودن مدل کابینت اشپزخانه

ممکن است یک مدل کابینت اشپزخانه طرح جزیره، به قدری زیبا باشد که هر کسی دوست داشته باشد از آن طرح استفاده کند. کابینت‌های طرح جزیره دارای یک سینک شستشوی میوه و یک میز ناهارخوری در وسط آشپزخانه هستند. اما در صورتی که فضای آشپزخانه به اندازه کافی بزرگ نباشد، این مدل کابینت اشپزخانه چندان کارآمد نیست. کابینت آشپزخانه باید علاوه بر زیبایی،  دارای عمق مناسبی نیز باشد تا تمام وسایل آشپزخانه را بتوان به راحتی در آن جا داد. اگر اصرار به استفاده از کابینت طرح جزیره در یک آشپزخانه کوچک داشته باشید، احتمال این که نیاز به کاهش عمق دیگر کابینت‌ها وجود داشته باشد بیشتر است.

به علاوه لازم است که در کابینت آشپزخانه، ماشین ظرفشویی و لباسشویی، اجاق گاز و یخچال نیز قرار بگیرند. گذاشتن فضایی برای این وسایل نیز کمک زیادی به زیبایی مدل کابینت اشپزخانه  می‌کند.

 نورپردازی درست مدل کابینت اشپزخانه

در آشپزخانه‌های نورگیر، هرگز نباید از یک کابینت رنگ تیره استفاده کرد. مخصوصاً اگر آشپزخانه، محل اصلی ورود نور به داخل خانه باشد. مدل کابینت اشپزخانه تیره نیاز به نورپردازی بیشتری دارند. معمولاً در مدل کابینت اشپزخانه تیره، دیده می‌شود که نورپردازی مخفی نیز قرار دارد تا نور مناسب تری روی سطح کابینت‌ها به وجود بیاید. در حالی که یک اشپزخانه روشن، کمک بیشتری به نورپردازی و پرنورتر شدن خانه می‌کند.

 یراق الات مدل کابینت اشپزخانه 

اجاق گاز توکار و هود، اولین چیزی است که در یک مدل کابینت اشپزخانه دیده می‌شود. نوع اجاق گاز و هود تاثیر به سزایی در زیبایی مدل کابینت اشپزخانه  خواهد داشت. انتخاب این یراق الات اضافه به عهده سفارش دهنده کابینت است و می‌توان از اجاق گاز کابینتی برای این کار استفاده نماید.