مدل کابینت ام دی اف

مدل کابینت ام دی اف و دیدن انواع مدل‌ها، کمک زیادی به انتخاب یک کابینت جدید در خانه می‌کند.

تعویض یک کابینت، هزینه بسیار کمتری نسبت به تعویض دیگر وسایل خانه دارد. از جمله یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی و حتی تلویزیون. هزینه لازم برای تعویض هر کدام از این وسایل پرداخت می‌شود، بالاتر از قیمت یک مدل کابینت ام دی اف است. در حالی که تعویض کابینت‌های خانه می‌تواند، چند برابر هر کدام از این وسایل، به زیبایی خانه کمک کند.

 

بنر نمونه 870*120

مدل کابینت ام دی اف براساس رنگ

رنگ یک مدل کابینت ام دی اف آشپزخانه، تاثیر زیادی در انتخاب خانم‌ها دارد. هماهنگ شدن رنگ مدل کابینت ام دی اف با وسایل آشپزخانه، اولین نکته ای است که خانم‌ها را جذب می‌کند. اما در صورتی که وسایل آشپزخانه همرنگ نباشند، بهترین کار انتخاب یک مدل کابینت ام دی اف است که برای هر کدام از این وسایل، در مخصوص گذاشته شده است. این درهای مخصوص باعث همرنگ شدن کل فضای آشپزخانه خواهد شد.

 نورپردازی‌های جدید مدل کابینت ام دی اف

لامپ‌ها و لوسترهای زیادی هستند که در مدل کابینت ام دی اف دیده می‌شوند. اگر این لامپ‌ها و نورها، اهمیتی نداشتند، در هیچ کدام از این مدل‌های مختلف کابینت دیده نمی شدند. به عنوان مثال لوسترهای سقفی طولانی که باعث پوشش میز اوپن آشپزخانه می‌شوند، زیبایی خاصی به خانه می‌دهند.

در کابینت‌هایی که رنگ تیره تری دارند، نورهای مخفی و سرتاسری باعث خواهند شد که سرتاسر کابینت قابل استفاده باشد. زیرا کابینت‌های تیره، نورها را منعکس نمی کنند و تیره تر از چیزی که هستند دیده می‌شوند.

 مدل کابینت ام دی اف ترکیبی

لازم نیست که تمام جنس کابینت از ام دی اف باشد تا آن را به عنوان مدل کابینت ام دی اف معرفی کرد. گاهی وقت‌ها استفاده از روکش لترون و HPL که مقاومت سطح بیرونی کابینت را بالا می‌برند نیز در بین مدل‌های مختلف دیده می‌شود. این روکش‌ها باعث افزایش مقاومت کابینت در برابر رطوبت و خراش‌های فیزیکی می‌شوند. اگر چه کابینت پی وی سی بسیار گران است، اما برای سطوح بیرونی کابینت ام دی اف می‌توان از روکش پی وی سی نیز استفاده کرد. پی وی سی کاملاً ضد آب است و ماندگاری بالایی دارد.

ترکیب یک مدل کابینت ام دی اف با کابینت‌های شیشه ای نیز، از دیگر انواع مدل‌های کابینت است. کابینت‌های شیشه ای نور بیشتری به آشپزخانه منتقل می‌کنند و باعث دلبازتر شدن فضای کلی آشپزخانه می‌شوند.